Nauja Reduced price!
1.25 G SFP dvikryptė radijo stotele, 1490nm TX/1550nm RX & 1550nm TX/1490nm RX, LC 120 km, Su DDM, 0C~+.70C

1.25 G SFP dvikryptė radijo stotele, 1490nm TX/1550nm RX & 1550nm TX/1490nm RX, LC 120 km, Su DDM, 0C~+.70C

€133.94

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Žymos: sfp radijo stotelė, sfp 120km, lc lc, Pigūs sfp radijo stotelė, Aukštos Kokybės sfp 120km, Kinija lc lc Tiekėjų.

1.25 G SFP dvikryptė radijo stotele, 1490nm TX/1550nm RX & 1550nm TX/1490nm RX, LC 120 km, Su DDM, 0C~+.70C

Savybės Dvejopo duomenų norma yra 1,25 Gb/1.063 Gbps operacija 1550nm DFB lazerio ir PIN photodetector už 120km perdavimo Atitinka SFP MSA ir SFF-8472 su simplex, LC Skaitmeninės Diagnostikos Stebėsenos Vidaus Kalibravimo ar Išorinio Kalibravimo Suderinama su RoHS Suderinama su SONET ° c TEMPERATŪROJE-24-LR-1 +3.3 V, vieno maitinimo tiekimo Veiklos atveju temperatūros diapazonas

0°C iki +70°C (Komercinės) arba nuo -40°C iki +85°C (Pramoninės)

Programos Gigabit Ethernet Pluošto Kanalų Perjungimas norėdami Perjungti sąsaja Perėjo backplane programos Router/Server sąsaja Kitų optinio perdavimo sistemos

Aprašymas

BI-BIDI siųstuvai-imtuvai yra aukštos kokybės, ekonomiškas modulių, remti dual duomenų norma yra 1,25 Gb/1.0625 Gbps ir 120km perdavimo atstumas su SMF.

Ši radijo stotelė sudaro trys dalys: a DFB lazerio siųstuvas, PIN fotodiodo integruota su " trans-varža preamplifier (TIA) ir MCU valdymo blokas. Visi moduliai atitinka I klasės lazerio saugos reikalavimus.

Į siųstuvai-imtuvai yra suderinama su SFP Multi-Source Susitarimo (MSA) ir SFF-8472. Dėl išsamesnės informacijos, prašome kreiptis į SFP MST.

Absoliučioji Reitingai

Parametras

Simbolis

Min

Max

Vienetas

Maitinimo Įtampa

Vcc

-0.5

4.5

V

Laikymo Temperatūra

Ts

-40

+85

°C

Veikimo Drėgnumas

-

5

85

%

Rekomenduojama Eksploatavimo Sąlygos

Parametras

Simbolis

Min

Tipiškas

Max

Vienetas

Veiklos Atveju Temperatūra

Komercinės

Tc

+70

°C

Pramonės

-40

+85

°C

Maitinimo Įtampa

Vcc

3.13

3.3

3.47

V

Maitinimo Srovė

Icc

300

mA

Duomenų Perdavimo Sparta

Gigabit Ethernet

1.25

Gbps

Fiber Channel

1.063

Optinės ir Elektrinės Charakteristikos

Parametras

Simbolis

Min

Tipiškas

Max

Vienetas

Pastabos

Siųstuvas

Centras Bangos Ilgis

λc

1530

1550

1570

nm

Spektrinis Plotis (-20dB)

λ

1

nm

Pusė Režimas Slopinimo Santykis

SMSR

30

dB

Vidutinė Išėjimo Galia

Menkučių

+5

dBm

1

Ekstinkcijos Koeficientas

ER

9

dB

Optinis Didėjimo/Mažėjimo Laikas (20%~80%)

t r /t f

0.26

ns

Duomenų Įvesties Sūpynės Blokatorius

V

400

1800

mV

2

Įėjimo Diferencialinė Varža

Z

90

100

110

Ω

TX Išjungti

Išjungti

2.0

Vcc

V

Įjungti

0.8

V

TX Kaltės

Kaltės

2.0

Vcc

V

Normalus

0.8

V

Imtuvas

Centras Bangos Ilgis

λc

1470

1510

nm

Imtuvo Galią Mažai

-30

dBm

3

Imtuvo Maitinimo Aukštas

-9

dBm

3

Imtuvas Perkrovos

-9

dBm

3

LOS De-Ginti

LOS D

-24

dBm

LOS Ginti

LOS A

-35

dBm

LOS Histerezę

1

4

dB

Duomenų Išvedimo Sūpynės Blokatorius

Vout

400

1800

mV

4

LOS

Aukštas

2.0

Vcc

V

Žemas

0.8

V

Pastabos:

1. Optinės galios yra paleistas į SMF.

2. ESTP įėjimas, viduje AC-kartu ir nutrūksta.

3. Matuojant PRBS 2 7 -1 bandymo modelį @1250Mbps, BIR ≤1×10-12 dienomis .

4. Viduje AC-kartu.

Laikas ir Elektros

Parametras

Simbolis

Min

Tipiškas

Max

Vienetas

Tx Išjungti Paneigti Laikas

t_on

1

ms

Tx Išjungti Ginti Laikas

t_off

10

µs

Laikas Inicijuoti, įskaitant iš Naujo Tx Kaltės

t_init

300

ms

Tx Kaltės Ginti Laikas

t_fault

100

µs

Tx Išjungti Iš Naujo

t_reset

10

µs

LOS Ginti Laikas

t_loss_on

100

µs

LOS De-tvirtina Laikas

t_loss_off

100

µs

Serijos ID takt

f_serial_clock

400

KHz

MOD_DEF (0:2)-Aukštos

V H

2

Vcc

V

MOD_DEF (0:2)-Žemas

V L

0.8

V

Diagnostika Specifikaciją

Parametras

Diapazonas

Vienetas

Tikslumas

Kalibravimo

Temperatūra

Nuo 0 iki +70

°C

±3°C

Vidaus / Išorės

Nuo -40 iki +85

Įtampa

3.0

Duomenų Perdavimo Sparta 1,25 G
jungtis LC
Bangos ilgis 1490nm TX/1550nm RX, 1550nm TX/RX 1490nm
Prekės Pavadinimas cne-lnk
Modelio Numeris LNK-BSFP-1,25 G-12U
Perdavimo atstumas 120km
Pakuotės Svoris 0.5kg (1.10lb.)
Pakuotės Dydis 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)
Įrenginio Tipas Pora

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai