Nauja Reduced price!
Sfp 2xfiber+ 2xRJ45 Nevaldomas 10/100/1000Mbps Megabit Ethernet Pluošto Jungiklio optiniai moduliai

Sfp 2xfiber+ 2xRJ45 Nevaldomas 10/100/1000Mbps Megabit Ethernet Pluošto Jungiklio optiniai moduliai

€79.37

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Žymos: ethernet pluošto jungiklis, pluošto jungiklis, optinio pluošto jungiklis, Pigūs ethernet pluošto jungiklis, Aukštos Kokybės pluošto jungiklis, Kinija optinio tinklo jungiklis Tiekėjų.

Apžvalga:

4 port Gigabit Ethernet Switch du 10/100/1000M UTP uostus ir dvi 1000M SFP lizdai. Galutiniai vartotojai gali naudoti įvairių SFP modulis pagal jo reikalavimą, pvz.: 1000Base-T, 1000Base-SX, 1000Base-LX ir kt. Produktas yra valdomas stabilių rezultatų, puiki kokybė ir protinga kaina, nes priimti vėliau kaip IC iš JAV ir aukštos kokybės siųstuvai-imtuvai. Ji tinka naudoti mažose modelius Optinio Pluošto Ethernet.

Savybės:

Du RJ45 uostus ir dvi SFP lizdai ,Jis gali konvertuoti Optinės Elektros Ethernet signalams tarp 10/100/1000M UTP uostų ir 1000M optinių skaidulų uostų ir pereiti Ethernet signalams tarp uosto ir uosto.

Auto derybų funkcija palaiko UTP uostus auto 10/100/1000M ir Visiškai Dvipusis/pusiau Dupleksinis.

Broadcast storm apsauga

Palaiko VLAN ir QoS

Palaiko max 1536 baitų kadrų

Mažas energijos suvartojimas (3W), mažai šilumos, geros stabilumo

Veiklos standartus: IEEE802.3z/AB, 10/100/1000Base-T ir 1000Base-SX/LX

mac adresas:1K

Kadrų buferio atmintis: 512Kb RAM .

Dažnių juosta: 12 G, gali būti perduodami pasiekti ne antiblokavimo vielos greitis

Kabelis: UTP kabelis: Katė. 5 (max atstumas iki 100m)

multimode Pluošto: 50/125, 62.5/125µm(max atstumas iki 224/550m)

singlemode Pluošto: 8/125, 8.7/125, 9/125, 10/125µm (max atstumas iki 100 km)

Srauto kontrolė: Dvipusis: IEEE802.3x srauto kontrolė

Pusiau Dupleksinis: kepti slėgio srauto kontrolė

Maitinimas: AC110-240V;

Aplinka temperatūra:0 ~ +50

Saugojimo temperatūra:::-20 ~ +70

Drėgmė::5 ~ 90

MOKĖJIMO

1. Mes galime priimti mokėjimus per sąlyginio Deponavimo, "Western Union" ir T/T. geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite naudoti kitą mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą, pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

VEŽIMAS

1. Mes išsiųsti prekes per 5 darbo dienas po visą mokėjimas buvo patvirtinta.

2. Mes galime suteikti tarptautinių pervežimų paslaugas taip:

Kinija Paštu, Oro Paštu, HK Post Oro Paštas, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Numatytasis būdas yra Kinija paštu, oro paštu, ir HK po oro paštu.

3. Pirkėjas yra atsakingas už insurrance, problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugas, tokias kaip įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, mes neatsakome už bet kokią užsakymą muito ar importo mokesčių, šie mokesčiai nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.

Modelio Numeris JYT-GS822SFP
Matmenys 130X94X27mm
Maitinimo Šaltinis 5V2A
Prekės Pavadinimas jyttek
Perdavimo Sparta 10/100/1000M
Skaidulų Tipas multimode/singlemode
jungtis LC/SC
atstumas 0-120KM
Bangos ilgis 850/1310/1550
Produkto pavadinimas 10/100/1000M 2xfiber+ 2xRJ45 pluošto jungiklis
Pakuotės Svoris 0.6kg (1.32lb.)
Pakuotės Dydis 25cm x 20cm x 10cm (9.84in x 7.87in x 3.94in)
Įrenginio Tipas gabalas

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai