Nauja Reduced price!
PKJG-GH586 nerūdijančio plieno dujų keptuvėje counter-top dujų keptuvėje vakarų įranga resturant

PKJG-GH586 nerūdijančio plieno dujų keptuvėje counter-top dujų keptuvėje vakarų įranga resturant

€338.99

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Žymos: Keptuvėje, keptuvėje dujos, Pigūs dviş, Aukštos Kokybės keptuvėje dujos.

PK-JV-586 Skaitiklis Viršuje Dujų Keptuvėje/Komercinės Virtuvės

Klausimas apie Grotelės

Grilis (dažnai vadinamas keptuvėje) turi butą, šildomo pagrindo, kuris yra naudojamas virėjas maisto produktai, greitai, trumpai tariant-kad, institucinių ir maisto restoranas, įranga. Grotelės gali būti įsigyta kaip stovinčioje vienetas, kaip dalis įvairių viršuje, kaip stalo modelis, ar į tai modulinis duomenų vienetas, skirtas montuoti įrangos stovėti. Neseniai grotelės buvo pagaminti taip, kad galima įmesti į nerūdijančio plieno stalo, sukurti sklandžiai, lengvai valomas virtuvės plotas.

Institucijose, grotelės s ruošti naudojami įvairių maisto produktų, įskaitant ir steikai, pjausnių, kiaušinienė, blynai, ir šimtų daržovių. Greitojo maisto industrija dažnai naudoja grotelės ir fryer visiems karšto maisto ruošimas. Groteles galima įsigyti už montavimas ant stovo su ratukais, kad būtų galima lengvai valyti po grotelės yra išjungtas pabaigoje dieną. Gaisro nuostatai reikalauja, kad automatinio gesinimo įrenginių, nes aukštos temperatūros ir buvimas degių tepalas.

Priedai groteles yra tik įvairių metodų, montavimo įranga, kaip aptarta. Grotelės, kurios yra perkamos kaip dalis įvairių skyriuje turi būti nurodomi barstytuvas plokštelės, ant kiekvienos pusės, taip, kad žaliavos ir virti produktai gali būti tvarkomi lengvai virėjas. Chromuotas groteles yra populiarus dėl to, kad būtų lengva valyti paviršių po grotelės yra išjungtas.

Pirminės naudoti maisto operacija

Per trumpas-kad restoranas, grilis, yra naudojamas beveik visus pusryčių meniu elementus. Per pietus, mėsainius, dešrainius, kepsniai, keptos ant grotelių sumuštinius, ir daug kitu greito maisto prekės yra virti greitai ir efektyviai ant grotelių. Visų rūšių maisto įrenginiai, grotelės yra labai vertinga įrangos, kad būtų galima paruošti daug įvairių rūšių maisto produktų.

Nustatant talpa ir dydis

paprastai perkamos plotis 2,3,4,5, ar 6 pėdų (610, 915, 1,220, 1,525, ar 1,830 mm). Atstumas nuo priekio į galą, grotelės viršuje yra paprastai tarp 21 ir 34 cm (530 ir 860mm), mažiau siauras lovio, kad yra išilgai priekinio ar galinio krašto surinkimo tepalas. Grotelės yra vertinami skaičius mėsainių per valandą, kurios gali būti paruoštos. Tai virimo kokybės standartą paprastai patenka įvairių 400 mėsainių per valandą 24 colių (610mm), grotelės iki 2,400 mėsainių per valandą 6 pėdų (1,830 mm) grotelės.

Didelis grilis dažniausiai turi vieną valdymo ratukas ir termostatas kiekvienai 12 colių (305mm) į grilio paviršių. Ši funkcija leidžia maistą turėti skirtingų paviršiaus temperatūra keliose vietose visoje grotelių, kad skirtingi maisto produktai gali būti virti vienu metu. Pavyzdžiui, kepti kiaušiniai, dešra, ir blynai gali būti virti, tuo pačiu metu-4 arba 6 pėdų (1,220 - ar 1,830-mm), grilis.

Funkcija maisto gaminimas
Įtampa (V) SND
Galia (W) 8.2 Kw
Modelio Numeris PKJG-GH586
Prekės Pavadinimas PERFORNI INŽINERIJOS PERFOM
galia 8200W
sertifikavimo CE
Talpa 2.1-3L
Pakuotės Dydis 77cm x 83cm x 73cm (30.31in x 32.68in x 28.74in)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 93.0kg (205.03lb.)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai