Nauja Reduced price!
Automobilių kuro purkštukų droselio tris-butelyje / Kuro sistemos valymas butelis, trys viename ,Švarių degalų suvartojimo tris elementas katalizinio

Automobilių kuro purkštukų droselio tris-butelyje / Kuro sistemos valymas butelis, trys viename ,Švarių degalų suvartojimo tris elementas katalizinio

€53.74

Nauja prekė

Yra sandėlyje

Žymos: Valymo antgalis, automobilių katalizinio, buteliukas buteliukas, Pigios valymo antgalis, Aukštos Kokybės automobilių katalizinio, Kinija butelį butelį Tiekėjų.

1.Informacija:

Pavadinimas : Kuro sistemos valymas butelis trys viename

Ekologiško kuro sistema, įsiurbimo sistema, trijų elementas katalizinio

Kai automobilio tuščiosios eigos nestabilumo, daugiau kuro, sunku pradėti reiškinys gali dėl sistemos automobilių degalų buvo anglies fazės, eluvium, įtaka normaliai dirbti. Valymo įrenginių, kuro nemokamai išardymas, patogus valdymas, greitas.

Sistema turi ne tik aukšto ir žemo slėgio valymo funkciją ir, jeigu su gera droselio vožtuvo tuo pačiu metu, kuro purkštukų, degimo kameros ir kuro sistemos funkcijas produktas.

Funkcinės savybės:

1, kuro sistemos valymas.

2, sriegis gali būti valomi ant įsiurbimo sistema (su oro valymo purkštukas).

3, gali valyti tris waycatalytic.

Greitai bendras 4, patogu ir greita.

5, bendras greitai korozijai, atsparumas dilimui gydymas, saugus ir greitas ryšys.

6 pagrindinių dalių kosmoso antspaudas, atsparumas korozijai, atsparumas dilimui ir nuovargiui.

7, importo iš korozijai atsparių vamzdžiai, bet valymo tirpiklis.

8, importo slėgio reguliavimo vožtuvą, patvarus.

9, specialios technologijos, vienpusis vožtuvas, geros oro sandarumą.

10, greitai degalinėse dizainas, patogus ir praktiškas.

11, skysčio ir dujų išmetimo daugiafunkcio vožtuvo, skystis gali būti pridėta, šviesos paspauskite gali lėtai dekompresija, greitai išmetamųjų dujų.

12, įvairios jungtys, ir dauguma modelių.

13, neprivaloma apkabos, greitai ir saugiai.

Svarbi įrangos dalis pvz.: įrašykite greitas prijungimas galvą, į vieną pusę vožtuvas, išmetimo vožtuvo struktūrą su vietos sandarinimo medžiaga, atspari cheminių tirpiklių 1600 rūšių: 1, atsparus aromatiniai angliavandeniliai: benzenas, toluenas, ksilenas) ir kiti angliavandeniliai; II: pentanas, heksanas, oktaninio skaičiaus, ir kt.; į alicikliniai angliavandeniliai: sane, cikloheksanonas, toluenas cikloheksanonas; 4 halogeninti angliavandeniliai: chlorbenzenas, du chlorbenzenas, dichlormetanas: metanolis, etanolis; alkoholis, izopropilo alkoholis ir eteris; 6: eteris, propileno oksido; esteriai: - metil acetatas, etilo acetatas, propilacetatas, acetonas, methyl ketone; 8: butanonas, metil-izobutil ketonas; 9 glycol dariniai: etilenglikolio monometildibromdifenilmetanas; eteris, etileno glikolis monometildibromdifenilmetanas; eteris, etileno glikolio monobutilo eteris; kita: acetonitrilo, piridino, fenolis ir tt.. prekes į vamzdžiai medžiaga, tuo pačiu metu prisitaikyti prie bet kokios automobilio valymo agentas.

Pranešimas naudoti automobilių kuro purkštuko valymo produktai

1 prieš naudojant patikrinti, ar normaliai dirbti variklis

Jei yra problema, remonto ir valymo darbus, normalus

Valymo slėgis neturi viršyti originalią automobilio sistemą slėgis

Įkaitinkite variklis 5 minutes.

2 variklio flameout operacijos metu, kai atrodo,

Palaukite 10 minučių, po re valymas

Plauti karštame automobilio padėtį.

3 greitis turi būti reguliuojamas tarp tuščiosios eigos greitis 1200 aps / min, (4 cilindrų automobilio suma: 325-350 ml), plovimo laiko turėtų būti 25-35 minutes.

Pastaba:

1. Daug automobilių siurblio relė ir kontrolės uždegimo sistemos, elektros energijos, todėl, kad neturi traukti siurblio draudimo ar relė tiesiogiai ištraukite kištuką alyvos siurblys geriausia.

2 įranga yra įdiegta, kai pirmasis išjungti vožtuvas, susijusių su dujų baliono.

3. Oro slėgio reguliavimas ir stebėti ryšį, jei yra nuotėkis pasirodė, slėgio reguliavimo vožtuvas (juodas apskritimas) traukti reguliuojamas, paspauskite fiksavimo.

4. Galutinis valymas pabaigoje išjungti dujų tiekimo, išlieti įrangos ir vamzdynų slėgio (slėgio vožtuvas) ir pašalinti pilnas įrangos komplektas.

Prietaisas greitai prisijungti motinos galvą, į vieną pusę vožtuvas, pvz., išmetimo vožtuvas ir kitos dalys Jungtinių valstijų kosmoso sandarinimo medžiaga, atspari cheminių tirpiklių 1600 ir vamzdelis su medžiaga prekes į, prisitaikyti prie bet kokios rūšies automobilių valymo agentas. Prisijungti automobilį kuo greičiau moters galvą, buvo uždaryta nutekėjimo prevencijos funkciją, saugiai ir greitai.

Klientų atspindi susidurti valymo antgalis, nes benzinas yra grandinė, aparatas yra įjungtas, benzinas, nuo išmontuoti aliejaus purškimo

Ši situacija turi būti suderinta su apkaba vamzdžių prietaisas, auto grįžti vamzdis be išmontavimo ir tada tiesiogiai supakuoti viduje vamzdžio tvirtinimo apkaba prietaisui tai gali užkirsti kelią benzinas purškimo po skalavimo ir valymo, iki pirmo degalų bako dangtelio atleidimo, apdailos valymas, ir tada atidaryti galinį spaudimą.

Medžiaga Lydinys
Prekės Svoris 4.2kg
Elemento Tipas Langų Valymas
Prašymas Automobilių kuro purkštukų droselio tris-butelyje
Medžiagos Tipas mix
Tipas Kuro sistemos valymo Rinkinys
Specialios Funkcijos raktu komplektas
Vieta originalas Kinija
Dydis 46x35x12cm
Pakuotės Dydis 30cm x 29cm x 7cm (11.81in x 11.42in x 2.76in)
Įrenginio Tipas gabalas
Pakuotės Svoris 4.9kg (10.80lb.)

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai